15 Aralık 2011

Sınırsız Güç (Anthony Robbins)

Evet, yaşamda istediğiniz herhangi bir şeyi yapabilir, yaratabilir, başarabilir ve elde edebilirsiniz. Zihinsel gücün sihiri konusunun en büyük ustası olan Robbins, bu sayfalarda kendi kendinizi nasıl kullanacağınızı göstermektedir. 0, hırsla ve incelikleriyle; ne isterseniz olabileceğinizi, ne yapabileceğinizi ve ne yapamayacağınızı zihninizin durumunun belirlediğini, tüm başarılı sonuçların modellenebileceğini ve aynen tekrarlanabileceğini göstermektedir Size; dakikalarla ifade edilen sürelerde zihninizin korkuları yok etmek için nasıl yeniden
programlanacağını, vücudunuzun çok sağlıklı ve enerjili olması için hangi yakıtların kullanılacağını, diğer kişilerle olan ilişkilerinizi nasıl geliştireceğinizi, nasıl ikna edici bir iletişimci olunacağını ve karşılaştığınız herhangi bir kişiyle ahengin anında nasıl sağlanacağını, diğer kişilerin başarılarını kendiniz için tekrar nasıl modelleyeceğinizi, zenginlik ve mutluluğun beş anahtarını. Asıl Başarı için nasıl ustalaşılacağını açıkladıkça; coşkusu salgın hastalık gibi herkese bulaşmaktadır. Robbins onu kişisel başarının yeni bilimi olarak adlandırmaktadır. Siz de onu hayatınızda karşılaştığınız en iyi şey olarak adlandıracaksınız.

4 yorum:

 1. okudum çok güzel uzun zaman oldu aslında bir daha okumam gerekiyor

  YanıtlaSil
 2. be de okuyalı uzun zaman oldu ama sindire sindire okumuştum üç ayda :)

  YanıtlaSil
 3. Bu kitabı aylar öncesinden bir arkadaşımın önerisi üzerine aldım. Bir çırpıda okuyup bitirmek yerine anlayarak ve uygulayarak okumayı tercih ettim. Henüz bitiremedim.

  YanıtlaSil
 4. Ben de 2003 yılında okudum bu kitabı. Aynı yazarın bir de "İçindeki Devi Uyandır" adlı kitabı var. Sonrasında onu da okudum. Bu iki kitap için "hayatımı değiştirdiler" diyebilirim.

  YanıtlaSil