08 Temmuz 2012

Sendeki Akıl Bende Olsa

Sermayesiz işler de var. Danışmanlık türü işler. Kapıya yaz, "Her türlü danışmanlık hizmeti itina ile yapılır!" Off bee ne biçim iş yaparsın. Adam daire alacak, sana danışmak zorunda; evlenecek, sana danışmak zorunda... Sen var ya çok büyük adamsın! Ne kadar büyük olduğunu sen bile bilmiyorsun!.. İçimden geldi, sana helalinden 78 iflâs puanı birden veriyorum. Hemen aç iflâs cetvelini ve puan ekle kendine :)!

İflas Etmenin Yolları s.163 (Erdal Demirkıran)

2 yorum:

 1. Bloglar Listesi üyesi olduğunuz için, Blog Rehber tanıtım sayfanızı hazırladık.
  Lütfen bir göz atarak; a) değişiklik isteklerinizi b) bulunduğu kategorisi yanlış ise c) olması gereken başka kategoriler var ise c) mevcut kategoriler uymuyor ise önerdiğiniz kategori adını bildirmeniz halinde talepleriniz yerine getirilecektir.

  Ayrıca:

  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı, şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:
  Listeden ve/ya tanıtım sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise onu da bildirin lütfen.

  Tanıtım sayfanıza girmek için:
  link: http://blogmuhtar.tk/ veya http://mahallemizinsakinleri.blogspot.com/
  burada KİŞİSEL BLOGLAR bloglar sekmesinie girdiğinizde EDEBİYAT BLOGLARI sekmesine geçerseniz listede blog adınız bulacaksınız.
  Onaylarınızdan sonra, bu tanıtım sayfaları, ulaşım kolaylığı için, Bloglar listesine bağlanacaktır.

  Bu noktadan sonra kategorileri tekrar değiştirmek zor olacağından özellikle kategorileriniz konusunda bize bilgi vermenizi rica ederiz. Tekrarlıyorum: Eğer mevcut kategorilerden başka bir kategori olması gerekiryorsa bunu da bildirin yeni bir kategori açalım.
  Sayfa içeriğini, arzu ettiğiniz her zaman güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz..

  Şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz kategoride blogu bulamadım. Ayrıca acizane tavsiyem kategoriler çok sınırlı. Edebiyat daha genişletilerek kitap yada genel kültür olabilirdi. Çünkü edebiyat bunların içine de girer. Tekrar teşekkür ederim.

  YanıtlaSil